Kodėl verta rinktis moony merries goo.N wakodo japoniškas sauskelnes?

Išskirtinė kokybė

Japoniškų sauskelnių gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, todėl iššutimų ar sauskelnių dermatitų atvejai yra itin reti, net jei kūdikio odelė yra jautri.

Arčiau gamtos

Gamyboje naudojamos tik ekologiškai švarios ir saugios medžiagos be formaldehido, ftalatų, chloro junginių, nenaudojami bereikalingi priedai tokie kaip kvapikliai ar losjonai  (o tuo labiau sintetiniai).

Švelnios, purios ir kvėpuojančios

Palietę japoniškas sauskelnes įsitikinsite, kad net ir populiariausios Vakarų Europoje gaminamos sauskelnės japoniškoms sauskelnėms savo kokybe neprilygsta. Iš plonyčių plaušelių suveltas vidinio sluoksnio audinys yra labai švelnus, purus ir greitai sugeriantis skystį į vidų, todėl kūdikio užpakaliukas išlieka sausas.

 

Jokio „cheminio“ kvapo

Išskirtinis Japoniškų sauskelnių bruožas: jos neturi „cheminio“ kvapo, kuris tampa ypač aštrus sauskelnėms prisipildžius. Japoniškų sauskelnių gamybai nenaudojamos tokius kvapus skleidžiančios medžiagos, o taip pat kvapikliai, skirti nemaloniems kvapams užmaskuoti.

 

Plonos ir minkštos

Esame įpratę manyti, kad ekologiškos sauskelnės yra storos ir kietos, tačiau japoniškų naujagimiams skirtų sauskelnių storis – vos 3 mm, o sugeriamosios savybės – puikios. Tai, kad jos yra plonos ir minkštos, nespaudžia ir netrina jaurios odos, leidžia kūdikiui jaustis ne tik sausai, bet ir patogiai.

Krepšelis
Prisijungti

Dar neturite paskyros?

Sukurti paskyrą