Atsiliepimai

mioki.ltAtsiliepimai

Moony kelnaites

Rated 5 out of 5
2014-05-10

Nuo pat gimimo naudojom skirtingas japoniškas sauskelnes – visos be konkurencijos 😉 Dabar išbandėm Moony kelnaites- super!!! Rekomenduoju.

Neskelbiama

Superiniai

Rated 5 out of 5
2014-05-02

Mums labai tiko ir patiko sauskelnes. Vyresnele naudojo kelnaites,labai patogu,nei prateka,kaip normalios kelnaites,man atrodo su jom mes greiciau ir ant puoduko ipratom eit,dabar ir maziuki perkam tik sias sauskelnes,praleidzia jos nebent jei blogai uzdedi sauskelnes,pati tuo isitikinau.Tikrai labai geros ir kokibiskos!Rekomenduociau visiems!

Neskelbiama

rencia

Rated 5 out of 5
2014-04-30

sutinku su nuomonėmis, kad japoniškos sauskelnės yra geriausios. Išbandėme bambo, pampers (lenkiškas, angliškas) ir sugrįžome prie japoniškų. Šiuo metu naudojame moony sauskelnes-kelnaites – puikios.

K

Neskelbiama

to Agota

Rated 5 out of 5
2014-04-30

atsiprasau, kad isikisiu, bet kazkoks nelogiskas jusu komentaras 🙂 jei jus keistumet labai daznai, nebutu svarbu, kad daug sugertu. As pati maitinu,vaikas kakinasi reciau, bandom taikyti kiek iseina naturalia higiena, bunant namuose dedu daugkartines, min valanda per para oro voniu. Vienkartines dedu tik lauka ir nakciai. Taip per para sunaudojam apie 2-4, kai keliaujam kur aisku daugiau, bet daugiau kaip 8-9 pastaruoju metu neprireikia (su retom isimtim ). Turime aisku tiksla kuo greiciau pereiti ant puodo. Dabar per menesi isleidziame sauskelnems apie 200-250 Lt, tad net nekyla mintis taupyti kokybes saskaita. Naudojom Bambo pradzioj, dabar Moony. Pastabu del kokybes neturiu jokiu (uz Bambo tikrai daug geresnes).

Neskelbiama

Rated 0 out of 5
2014-04-30

Aš savo vaiko labai gailiu ir sauskelnias keičiu labai dažnai (gal 2l ir tinka pačiai Linai, nes minėjo 70Lt). Aš tik sakau tai, ką esu išbandžiusi ir žinau. Jūsų japoniškų sauskelnių išeiga laaabaaai didelė. Be to, ne vieną kartą susisukai pratekėjo…

Neskelbiama

Norite įvertinti?

Krepšelis
Prisijungti

Dar neturite paskyros?

Sukurti paskyrą