Atsiliepimai

mioki.ltAtsiliepimai

Sugeria tikrai gerai ir visais kitais atžvilgiais labai kokybišk

Rated 5 out of 5
2014-04-28

Dėl sugėrimo, tai tikrai netiesa! Sugeria Moony kuo puikiausiai (kitų nesu bandžiusi). Čia nebent taip taupote, kad keičiate pampį du kartus į dieną ir reikia, kad visą litrą sugertų.

Man Pampers užteko vieną kartą pabandyti… Košmaras, kaip smirda. Apskritai jos kažkokios cheminės. Sau tokių nenaudočiau, o jau vaikui tuo labiau, net dovanoti buvo gėda kam praimtą poką, tai išmetėm. Mes tik už japoniškas!

Ir kaina čia labai normali – iš vis tik 88 Lt kainuoja. Mes Babymarkete daug brangiau mokėjome, bet ir tai nesukom galvos: paskaičiavom, kad per mėnesį išeina vos 70 Lt daugiau lyginant su Pampers. O Vaiko komfortas gerokai didesnis. Ir šiaip kažkaip saugiau ir sveikiau su japoniškom. O čia jos dar ir pigesnės. Jei kas bandėt Meries arba Goon, parašykite atsiliepimą? Galvojame jas pabandyti kitą kartą.

Neskelbiama

Blogai sugeria

Rated 0 out of 5
2014-04-26

Na, jos fainos labai, švelnios, lengvos, patogios, bet jau labai didelė išeiga, nes sugeria skysčius gerokai blogiau nei Pampers. O kaina pati apie save kalba, tikrai brangu… 🙁

Neskelbiama

Pacios paciausios!

Rated 5 out of 5
2014-04-25

Mums labai patinka japoniskos sauskelnes, tikrai nera ka lyginti su visokiais pampersais! Tfu tfu, kol kas ne karto nebuvo isberimu ar sutimu. Naudojom Meries, dabar Moony turim – svelnutes, minkstutes, o svarbiausia – nesmirda!

Neskelbiama

Norite įvertinti?

Krepšelis
Prisijungti

Dar neturite paskyros?

Sukurti paskyrą