Drėgnos servetėlės Moony

Švelnios drėgnos servetėlės, praturtintos odelę drėkinančiais persikų ir sakuros lapų ekstraktais. Be alkoholio ir kvapiklių.  Servetėlės dydis 15×19 cm. Pagaminta Japonijoje. 

Kaina 2,90 

PIRKITE IKI 15 VAL., IR PREKES PRISTATYSIME
KITĄ DARBO DIENĄ

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO € 55,00

ATSIIMKITE PREKES SAU PATOGIU LAIKU DPD SIUNTŲ TAŠKE.


Užsisakykite iki 15:00 valandos ir pristatysime prekes sekančią dieną

Švelnios drėgnos servetėlės, praturtintos odą drėkinančiais persikų ir sakuros lapų ekstraktais. Be alkoholio ir kvapiklių. Servetėlės dydis 15×19 cm.

Apie WAKODO:

WAKODO Pharmacy 1906 m. įkūrė gydytojas Tsukasa Hirota – pediatrijos pradininkas Japonijoje, Tokijo Imperatoriškojo universiteto pediatrijos profesorius ir asmeninis Japonijos princo Michinomiya gydytojas.

Jau daugiau nei šimtą metų gyvuojanti kompanija japoniškai kruopščiai laikosi savo įkūrėjo suformuotos kompanijos vizijos ir filosofijos: rūpintis kūdikių ir vaikų sveikata ir gerbuviu. Kompanijos pastangomis buvo įsteigta pirmoji Japonijoje vaikų ligoninė, nemokama pediatrijos biblioteka (taip pat pirmoji Japonijoje), labdaringi vaikų priežiūros centrai nepasiturinčioms šeimoms. Kaip vaikiškų prekių gamintojas, kompanija WAKODO yra labai gerbiama ir vertinama už išskirtinę gaminių kokybę.

WAKODO gamina maistą ir higienos priemones kūdikiams, taip pat medikamentus ir specializuotus maisto produktus žindančioms, nėščioms moterims bei senyvo amžiaus žmonėms, turintiems ypatingų poreikių.

Krepšelis
Prisijungti

Dar neturite paskyros?

Sukurti paskyrą