Sauskelnės kelnaitės MERRIES 6-11 kg.

52 vnt.

Kaina 24,80 

MERRIES paviršius itin purus, minkštas pasižymintis ypač greitu sugėrimu. Merries sauskelnės žinomos kaip itin pralaidžios orui („kvėpuojančios”).

Pagaminta Japonijoje.

Neturime

Prekės kodas 8579

PIRKITE IKI 15 VAL., IR PREKES PRISTATYSIME
KITĄ DARBO DIENĄ

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO € 55,00

ATSIIMKITE PREKES SAU PATOGIU LAIKU DPD SIUNTŲ TAŠKE.

MERRIES – geriausiai pastaraisiais metais parduodamos japoniškos sauskelnės su lipukais, itin vertinamos už minkštumą ir pralaidumą orui.

Kvėpuojantis išorinis paviršius

Sauskelnėse nesusidaro „šiltnamio efektas”, nes išoriniame paviršiuje yra mikroporos, pro kurias drėgmės molekulės garuoja į išorę. Šios mikroporos yra tokios mažos, kad pro jas prasiskverbia tik pavienės garuojančios drėgmės molekulės, bet ne drėgmės lašai. Taip kūdikio odelė apsaugoma nuo drėgmės, perkaitimo ir šutimo net ir ilgo nakties miego metu.

Purus vidinis sauskelnių sluoksnis

Vidinis sauskelnių audinys yra suveltas iš mikroplaušelių, kurie suformuoja purų kauburėlių paviršių – taip sugeriamasis paviršius yra žymiai didesnis, o tarpuose tarp kauburėlių gerai cirkuliuoja oras, sauskelnės neprilimpa prie užpakaliuko. Dvikanalis sugeriamasis sluoksnis greitai sugeria ir „užrakina” šlapimą vidiniame sluoksnyje. Absorbuojantis sluoksnis platesnis, ilgesnis ir plastiškesnis, nei Vakaruose gaminamų sauskelnių, sauskelnių linkimo vietose nesudaro kietos briaunos, guzai, todėl kūdikiui yra patogu.

Kiti privalumai:

Dvigubos apsauginė klostės: šaunis gaubiančios apsauginės klostės yra minkštos, tamprios ir švelnios – švelnesnės, nei dauguma vakarietiškų analogų.

Daugkartiniai lipukai: lipukai ir jų klijavimo juosta yra pralaidūs orui (skirtingai nuo daugelio populiarių vakarietiškų analogų), todėl prakaitinės tikimybė mažesnė. MERRIES lipukai yra siaurėjantys, todėl, jei reikia, juos galima lipinti šiek tiek įstrižai ir geriau pritaikyti sauskelnes prie mažylio kūnelio išlinkimų.

Drėgmės indikatorius: indikatorius palaipsniui keičia spalvą iš geltonos į mėlyną. Pamėlynavęs indikatorius praneša, kad sauskelnes metas keisti.

„Kvėpavimo” įrodymai: sauskelnių paviršius po ilgo miego gali būti tarsi drėgnas. Šis vos juntamas drėgmės pojūtis atsiranda dėl į išorę garuojančio drėgmės pertekliaus.

PATARIMAS! Jei mažylis pasiekė ant pakuotės nurodytą viršutinį ribinį svorį, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio sauskelnes.

Dydis NB S M L XL
Vaiko svoris 3-5 kg 4-8 kg 6-11 kg 9-14 kg 12-22 kg