Sauskelnės kelnaitės Natural MOONY 5-10 kg

46 vnt.

Kaina 20,95 

Dėl ištobulintos šių sauskelnių konstrukcijos, jos gražiai apglunda. Be to, yra plonos, minkštos, kvėpuojančios ir patikimai sugeriančios.

Pagaminta Japonijoje.

Prekės kodas 610

PIRKITE IKI 15 VAL., IR PREKES PRISTATYSIME
KITĄ DARBO DIENĄ

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO € 55,00

ATSIIMKITE PREKES SAU PATOGIU LAIKU DPD SIUNTŲ TAŠKE.

Šios sauskelnės kelnaitės su formuojančiomis „siūlėmis” gražiai apglunda užpakaliuką, todėl vaikas jaučiasi patogiai ir atrodo natūraliai – lyg dėvėtų medvilnines kelnaites (tik storesnes). Be to, jos yra itin laidžios orui – kaip ir visa MERRIES sauskelnių linija!

Kvėpuojantis išorinis paviršius

Išoriniame paviršiuje esančios mikroporos padeda išvengti „šiltnamio efekto”. Mikroporos yra tokio dydžio, kad pro jas prasiskverbtų oro ir drėgmės molekulės, tačiau per mažos, kad pratekėtų vandens lašai. Tai saugo nuo perkaitimo ir šutimo net ir ilgo nakties miego metu.

Švelnus, greitai sugeriantis vidinis sluoksnis

Vidinis sluoksnis yra suveltas iš mikroplaušelių, todėl yra purus (daugumoje sauskelnių tas sluoksnis yra plonesnis, glotnus, atstumiantis drėgmę). Sugiriamasis sluoksnis yra plonas ir platus, eina per visą sauskelnių plotį ir yra suformuotas atsižvelgiant į anatominius išlinkimus. Be to, jis yra visškai higieniškas, be dažiklių, kvapiklių ir sintetinių losjonų.

Apgalvota sauskelnių konstrukcija

Dėl formuojančių „siūlių”, sauskelnės tarpkojo sritis yra siauresnė, geriau prisitaiko prie kūno linijų, netrukdo mažyliui judėti. Sauskelnės yra minkštos, sugeriamasis sluoksnis platus ir gerai išlaiko formą, nesušoka. Pilnas sauskelnes numaukite praplėšdami šonines siūles – taip sauskelnių turinys garantuotai neišteps drabužėlių. Tamprus juosmuo yra dvisluoksnis, su įaustomis plonomis gumutėmis, kurios išdėstytos taip, kad tolygiai paskirstytų spaudimą ir neveržtų pilvuko. Juosmuo yra minkštas ir visiškai laidus orui.

Kiti privalumai:

Dvigubos apsauginė klostės: šlaunis gaubiančios apsauginės klostės yra minkštos, tamprios ir švelnios – švelnesnės, nei dauguma vakarietiškų analogų.

Drėgmės indikatorius: indikatorius palaipsniui keičia spalvą iš geltonos į mėlyną. Pamėlynavęs indikatorius praneša, kad sauskelnes metas keisti.

„Kvėpavimo” įrodymai: sauskelnių paviršius po ilgo miego gali būti tarsi drėgnas. Šis vos juntamas drėgmės pojūtis atsiranda dėl į išorę garuojančio drėgmės pertekliaus.

Praplėšiamos šoninės siūlės: sauskelnes paprasta pakeisti: tiesiog praplėškite šonines siūles ir nuimkite nesutepdami vaiko kojyčių ir drabužių.

Utilizavimo lipukas: panaudotas sauskelnes susukite ir užklijuokite lipduku: sauskelnių turinys nepasklis po šiukšlių dėžę.

 

PATARIMAS! Jei mažylis pasiekė ant pakuotės nurodytą viršutinį ribinį svorį, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio sauskelnes.

Dydis NB S M L XL
Vaiko svoris 3-5 kg 4-8 kg 6-11 kg 9-14 kg 12-22 kg